česky

Zapomenuté heslo

Alias:
Heslo:
Registrace
 
Jo draci, pomalu končí ta dřina ve škole a příchazí opravdovéj  MAZEC > závod fichtlu na 24 hodin 2024 v dolním Bousově 28. – 29. červen 2024,, proty co nezávoději, tak na tuty s klobasou v ruce, zažíjí společný adrenalin s jezdci, kord v nočním režimu,,,,,Sesa jinak od 29,6 jde na dovcu a tak posialm jen do 28,6 a pak az po dovce
  V kolečku není žádná položka Fichtl-pokec   |   Chat   |   Co je Fichtlkrámek?  |  .  |  .       
Zboží:


Co je SESA-SHOP?


New info: fuha, našel  se čas se podívat kdy jsme ten fichtlkrámek rozjel a doocela čučím,, už 17 let jedu v tom s váma,,, děkuji všem .-)

SESA-SHOP je nejnovější krámeček v historii České republiky zaměřený na prodej náhradních dílu a příslušenství na motocykly značky JAWA, modelových řad Pařez, Pionýr a Mustang. Jedná se zatím o obchod internetový. Najít ho můžete jen  na adrese shop.sesa-moto.cz. Začíná prakticky od nuly, a tak každá poctivě vydělaná koruna je postupně investovaná do skladových zásob. Bez nich nejde provozovat dobrý obchod postavený na rychlosti a dostupnosti. Proto zatím není a nějakou dobu ještě nebude fungovat obdoba obchodu v kamenné podobě.

Výhody e-shopu:

1. Hlavní výhodou e-shopu je, že má otevřeno non-stop za každého počasí. Zákazník si může prohlédnout celou nabídku v klidu a v pohodě u svého počítače, aniž by byl ničím omezován.

2. Každý kdo přijde navštívit e-shop si může omrknut největší nefocenou galerii dílů pro Pionýry na světě a případně srovnat cenu jednotlivých dílů s konkurencí.

3. A v neposlední výhodě jsou ty co to mají hodně daleko do své mototechny a nebo nemají čas běhat po mototechnách a shánět co potřebují.

Nevýhody e-shopu:

1. Zákazník je v e-shopu odkázán jen na obrázky jednotlivých dílů, aniž by si je mohl vzít do ruky.

2. Po zakoupení dílu prostřednictvím e-shopu, si je zákazník neodnáší, ale budou mu zaslány prostřednictví České pošty na dobírku.

3. A v neposlední řadě je nevýhodou e-shopu, že si s námi zákazník nemůže pokecat o motorkách. Místo toho bude čučet na obrazovku a kazit si oči, které bude jistě potřebovat na staré kolena, až bude žádat u doktora potvrzení na prodloužení řidičáku.

 

\"animal_026.gif\"Kdo je SESA?

SESA je naprosto normální kluk, co se vůbec ničím neproslavil a ani nijak mezi ostatními draky nevyniká. Možná jenom tím, že když před 12lety začal s motocykly, byl znám hodně dlouho jako Tlačící motorkář. Proč Tlačící motorkář? Mohl za to především velký a prudký kopec hned za garáží, počáteční neznalost funkce dvoudobého motoru a hlavně někdo kdo by mi řekl: \\\' Seso, to musíš udělat takhle, aby to jelo.\\\' To je základ Sesovy historie. Byla to sice fuška a mnoho propocených triček,ale stálo to zato.Jak už to na zemi bývá, čím víc je člověk starší, tím víc je moudřejší.Chtělo to jen trpělivost a hrdost, bez níž by to člověk vzdal, a radši by si řek: Než abych to jen tlačil, tak si radši koupím novou motorku.Možná, že bych si jí taky koupil, ale nás bylo doma šest a pes. Proto u zrodu sesi stali: sběrny, kontejnery a skládky, ze kterých se poctivě naleznu té části sváželi na dvoukoláku přímo do dílny. V ní se pak hned po příchodu ze školy tvořily všechny možné varianty paskvilů, koz, reter, vetrošů. Víc se o tom už nedá psát. Každý si to musí vyzkoušet na vlastní kůži, aby věděl, o čem to je.

 


Všechy zobrazená ceny v tomto E-shopu jsou včetně DPH
Provozovatel tohoto E-shopu (FICHTL krámku) FICHTL krámek s.r.o., K Babímu dolu 390, 251 69 Velké Popovice
IČO: 01871790; DIČ: 01871790; E-mail:

Redakční systém naprogramoval: Petr Malý  |  Optimalizováno pro FireFox 4+, IE 9 a Google Chrome  |  Vygenerováno: 17.06.2024 12:54:36 CET  |  Tato stránka je validní HTML 4.01 standardu