slovensky

Zapomenuté heslo

Alias:
Heslo:
Registrace
 
 

fuha draci,,fichtlkrámek začne pracovat až od 1.dubna,,,, tedy pokud zůstaneme všichni doma v plné síle,,, jinak mam odkroucený jeden měsíc a ten druhý musím dotáhnout aby mohla makat Kasandra a Sandra  ještě hafo let. Zatím mam nalítáno 313000 kroku, to je jediný co jsem mohl legálně dělat za práci a teď díky vánocům kdy bylo třeba nutně vyrazit do obchodu nakupovat dárky a pak hůra na exotickou dovču,,, můžu leda tak chodit kolem komína. A tak díky výtečný době, přišel čas na ofenzivu, už hodně dlouho jsem vás od toho draci šetřil ale nadešel čas se posunout o kus dál, lebo každý se každým rokem modifikuje a přehodnocuje své fantazie jak prožit svůj život,, někdo koupí pořádně nadupanou plečku co jezdí hodně rychle, nebo se začne skákat padákem a koukat se shora, jak ta naše země začíná být po kůrovci čim dál tím vice vypelichaná a nebo někdo má tu myšlenku že když má Mega lové tak je to tuty-fruty ale jsou tací draci co to vezmou pevně do svých rukou a nebojí se experimentovat s vidinou luxusního výsledku a právě pro ně to vše bude,, takže buťe draci na cokoliv připravený .-)
  V kolečku není žádná položka Fichtl-pokec   |   Chat   |   Pravidla  |  Co je Fichtlkrámek?  |  Pravidla       
Zboží:
<

<
Kniha Jawa90 / SRJméno výrobku: Kniha Jawa90 / SR
Číslo výrobku: J0006
Cena: 590 Kč
Koupit:

 
typ: 90

model: Jawa

Kniha, v ktorej sa dočítate príbeh kométy, ktorá neočakávane zažiarila na motocyklovom nebi bývalého Československa. Prekvapila náš svet svojim dizajnom a nadčasovou koncepciou výkonného motora.

Kniha JAWA 90 sa zaoberá hlavne ťažkosťami, ktoré musí riešiť každý konštruktér pri každom projekte. Ospevovať jeho vlastnosti môže až neskôr reklamný odborník, obchodník či redaktor tematického magazínu. Dozviete sa aj niekoľko  perličiek z podniku i zaujímavé okamihy z tých časov, ktorými som chcel trochu oživiť suchý, technický charakter tejto publikácie.

Budete svedkami, že aj pod Manínmi nechýbala invencia a nápady, ktoré by nemali upadnúť do zabudnutia. A to si pripomenieme len tri modely – Manet UR–50, SK–90 (Jawa 90) a VM–238 Mistral. 


Všechy zobrazená ceny v tomto E-shopu jsou včetně DPH
Provozovatel tohoto E-shopu (FICHTL krámku) FICHTL krámek s.r.o., K Babímu dolu 390, 251 69 Velké Popovice
IČO: 01871790; DIČ: 01871790; E-mail:

Redakční systém naprogramoval: Petr Malý  |  Optimalizováno pro FireFox 4+, IE 9 a Google Chrome  |  Vygenerováno: 08.03.2021 10:55:09 CET  |  Tato stránka je validní HTML 4.01 standardu