česky
Důležité Hlášení pro draky a dračice >> bohužel nastal kix u výrobce Motomax, který dodává osky kol Pionýr/Babetta s šestihrannou zalisovanou /17/ hlavou, včetně 17 matice a podložky.  Právě u nich došlo o povolení zalisovane hlavy ale jen pro pro určité šarže.. | takovou osu identifikujete podle vypaleneho loga M a hned pod logem je právě uvedena šarže,,, číslo 4125 a 3025 je špatná a je třeba ji přestat používat a hned reklamovat,,stačí napsat meil s infem,,, buď se vátím peníze na učet a nebo vyměním za novou (nová várka bude 3 až 6,7 skladem) vice infa na webu výrobce  >> www.motomax.cz/osa 
  V kolečku není žádná položka Fichtl-pokec   |   Chat   |   Pravidla  |  Pravidla  |  Pravidla       
 
 
Klika /Výbrus / Píst / Kompres
Převodovka / Spojka / Převody
Předstih
Autoškola / Vyhláška
Elektrika / Elektro instalace
Karburátor / Benzín
Olej / mazání / poměr
Jen pro potřeby FICHTL KRÁMKU
Pokec / Srazy / Vyjížďky
Nejede pomoc ! / Defekt
Příhody s Policii / Zákony
První pomoc / příhody / nehody
Technická kontrola / Pravidla
Tuning
 
 
 
Jméno: zden ®      hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni     
ahoj prsím poradí někdo, na babetě 210 nejde mi jiskra čím to může být.děkuji za rady. odpovědět
 
 
Posl.aktualizace: 16. dubna 2016 12:40
 
 

Jméno:       E-mail:                

Pravidla

  1. Nevkládejte inzeráty do poradny – budou vymazány.
  2. Příspěvky vkládejte do určených kategorií.
  3. Diskutujte pouze v mezích slušnosti.
  4. Nevkládejte příspěvky reklamního charakteru.
  5. Než vložíte dotaz, zamyslete se, zda není rychlejší si otevřít návod k obsluze, katalog náhradních dílů, použít vyhledávač atd.
  6. Při opakovaném porušování pravidel může dojít k omezení přístupu do diskuze.
453 - 4 =         pravidly       
 
 
 
 
Jméno: péro      IP: uživatel16168    
když babeta stojí třeba 10 let tak hodně často zaoxidujou kontakty u tyristoru,stačí je očistit a je to OK
 
 
Datum: 16. dubna 2016 12:40
 
 
 
 
Jméno: standa      IP: uživatel18642    
A než začneš přehazovat tyristor tak napřed vyluč chyby jako je vadná svíčka,fajfka,upadlej kabel či zkratovanej kabel od cívky v zapalování či snímače,pak zda je ok chcípák.... propípat je nejrychlejší ... tyristory odcházej,to je fakt,ale nemusí to bejt na 100% ... upadlá kostra na cívce a taky nedá jiskru ...
 
 
Datum: 15. dubna 2016 16:41
 
 
 
 
Jméno: Pepa      IP: uživatel18640    
máš špatnou tu černou krabičku vyměň ji a bude to jezdit
 
 
Datum: 14. dubna 2016 21:26
 
 





Všechy zobrazená ceny v tomto E-shopu jsou včetně DPH
Provozovatel tohoto E-shopu (FICHTL krámku) FICHTL krámek s.r.o., K Babímu dolu 390, 251 69 Velké Popovice
IČO: 01871790; DIČ: 01871790; E-mail:

Redakční systém naprogramoval: Petr Malý  |  Optimalizováno pro FireFox 4+, IE 9 a Google Chrome  |  Vygenerováno: 25.06.2026 5:59:54 CET  |  Tato stránka je validní HTML 4.01 standardu