|
 Zdar draci máte někdo skušenost z klapkou z minibike na fichtla???
odpovědět
Posl.aktualizace: 17. března 2010 20:48
 tak já ti to ujasním...klapka ti opravdu nepřidá ani Ň....chápeš... a ty chceš skusit 3K? no...podivej neni jednodužší začít ladit 2K? je! prvně se vyřádi s 2K a pak přemýšlej o 3K.. no a výkres na válec ti nedá nikdo, na 3K taky ne....něco staršího ze světa motorů na netu najdeš. ale jak říkám...prvně skoušej ladit 2K, protože i ten dokáže víc než si myslíš.
Datum: 17. března 2010 20:48
 ne? já jsem četl že klapka toho přidá hodně. a právě byhc chtel ještě zkusit 3k pod karbec ale potreboval byhc nějaké plánky aspon abyhc mel malou inspiraci protože jsem to vždy videl jen ve
fictlovi a ne nikdy aspon rozlisovaný nebo nějaký plánky, Ale tím že budu zkoušet a ladit docilím snad cíle a když ne vezmu si z toho ponaučení
Datum: 17. března 2010 20:29
 to je dost nepodstatné že máš našláponuté věci...narovinu..pokud máš 3K vedený pod karbecem a neni možno užít rozvodu pístem tak kapku ano. ale pokud klapka neni vůbec potřeba tak se na to vyser... na výkonu klapka nic nepřidá.
Datum: 17. března 2010 20:12
 mno v motoru mám už dosti našlápnutejch věcí tak chci udělat ještě dva shodné válce al jeden s klapkou a druhý bez a porovnat jejich chování.
Datum: 17. března 2010 19:59
 ta plochá je s prominutím nahovno. já mám koupenou tuto http://www.motokramek.cz/dily-klapky%20-sani-piagio/ vypadá dobře a taky dobře propouští v propustném směru....nicméně na motoru ji ještě nemám, protože ještě nemám dodělaný domeček..... taky ti tád povím že pokud to neni fakt nutné tak se klapce vyhýbej. můžeš prozradit jaké důvody máš pro použití klapky?
Datum: 17. března 2010 19:53
 takže to nepojede?? a z čeho by byla ideální klapka? ano mylím tu plochou
Datum: 17. března 2010 19:01
 jestli myslíš tu plochou tak ta má absolutně nevhodný tvar a velikost plochy kanálů....
Datum: 17. března 2010 18:51
|



|