česky

Zapomenuté heslo

Alias:
Heslo:
Registrace
 

Fichtlkramek posíla jen GLS - na adresu s dobírkou za 140kč a luxusní cenu výdejního mista/boxu včetně dobírky od GLS za 75kčc  jen košik je ještě na to nepřipraven ale maka se na tom,, pokud budte chtit vydejko napiste vzkaz k objednavce,, vydejka  https://maps.gls-czech.cz/
  V kolečku není žádná položka Fichtl-pokec   |   Chat   |   Co je Fichtlkrámek?  |  .  |  .       
Zboží:















 
 
Klika /Výbrus / Píst / Kompres
Převodovka / Spojka / Převody
Předstih
Autoškola / Vyhláška
Elektrika / Elektro instalace
Karburátor / Benzín
Olej / mazání / poměr
Jen pro potřeby FICHTL KRÁMKU
Pokec / Srazy / Vyjížďky
Nejede pomoc ! / Defekt
Příhody s Policii / Zákony
První pomoc / příhody / nehody
Technická kontrola / Pravidla
Tuning
 
 
 
Jméno: Hafis ®      hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni     
Čau draci, potřebuju návod jak vyměnit převodovku (lamely v převodovce) na mustanga (Jawa 50 všeobecně by snad stačil). Nejvíc to jak to rozeberu a pak jsou tam ty ''ďůlky'' s kolíkem uprostřed a na to se musí dát péro a vše zadělat ségrovkou. A taky bych se chtěl zeptat, když mam original lamely, měly by se tam (mezi řetěz) vejít bez obroušení? (Lamela + mezilamela + lamela) Děkuje drak Hafis ;-) odpovědět
 
 
Posl.aktualizace: 19. dubna 2013 21:43
 
 

Jméno:       E-mail:                

Pravidla

  1. Nevkládejte inzeráty do poradny – budou vymazány.
  2. Příspěvky vkládejte do určených kategorií.
  3. Diskutujte pouze v mezích slušnosti.
  4. Nevkládejte příspěvky reklamního charakteru.
  5. Než vložíte dotaz, zamyslete se, zda není rychlejší si otevřít návod k obsluze, katalog náhradních dílů, použít vyhledávač atd.
  6. Při opakovaném porušování pravidel může dojít k omezení přístupu do diskuze.
3 + 9 = .         pravidly       
 
 
 
 
Jméno: pepa      IP: uživatel15179    
ja raděj k lamelám preventivně kupuju nove segrovky anebo podložky a nejlíp se to fakt montuje ve 2 anebo vehementem takou pákou na 5 šrobu... lamelij většinou jdou jak je vyrovbili....pokut by byli extremě silne spíš bych je obrousil na smirku položenem na skle....at je to rovne... jinak nezapomen je dat k zuby k sobě..aby se spojka mohla rozvírat..
 
 
Datum: 19. dubna 2013 21:43
 
 
 
 
Jméno: lukas      IP: uživatel12770    
Pruzinky stlac kombinackama,lepe se to dela ve dvou :-D neni na tom nic sloziteho, proste jak jsi to rozdelal, tak to zase sloz a k tem lamelam - origo by mely jit hladce. Nové ferodo jsem ale musel pilnikem sbrousit.
 
 
Datum: 18. dubna 2013 22:17
 
 



 

 


Všechy zobrazená ceny v tomto E-shopu jsou včetně DPH
Provozovatel tohoto E-shopu (FICHTL krámku) FICHTL krámek s.r.o., K Babímu dolu 390, 251 69 Velké Popovice
IČO: 01871790; DIČ: 01871790; E-mail:

Redakční systém naprogramoval: Petr Malý  |  Optimalizováno pro FireFox 4+, IE 9 a Google Chrome  |  Vygenerováno: 01.05.2025 21:14:07 CET  |  Tato stránka je validní HTML 4.01 standardu