česky
Důležité Hlášení pro draky a dračice >> bohužel nastal kix u výrobce Motomax, který dodává osky kol Pionýr/Babetta s šestihrannou zalisovanou /17/ hlavou, včetně 17 matice a podložky.  Právě u nich došlo o povolení zalisovane hlavy ale jen pro pro určité šarže.. | takovou osu identifikujete podle vypaleneho loga M a hned pod logem je právě uvedena šarže,,, číslo 4125 a 3025 je špatná a je třeba ji přestat používat a hned reklamovat,,stačí napsat meil s infem,,, buď se vátím peníze na učet a nebo vyměním za novou (nová várka bude 3 až 6,7 skladem) vice infa na webu výrobce  >> www.motomax.cz/osa 
  V kolečku není žádná položka Fichtl-pokec   |   Chat   |   Pravidla  |  Pravidla  |  Pravidla       
 
 
Klika /Výbrus / Píst / Kompres
Převodovka / Spojka / Převody
Předstih
Autoškola / Vyhláška
Elektrika / Elektro instalace
Karburátor / Benzín
Olej / mazání / poměr
Jen pro potřeby FICHTL KRÁMKU
Pokec / Srazy / Vyjížďky
Nejede pomoc ! / Defekt
Příhody s Policii / Zákony
První pomoc / příhody / nehody
Technická kontrola / Pravidla
Tuning

 
 
 
Profil: kulich
  
Drak (přezdívka, nick):  Kulich
Lokalita v ČR:  Jihomoravský
 
 
Jak jsi dlouho na světě draku.-):  Dvacet let minimálně
Tvoje krevní moto skupina:  Čezet a Jawa pozitivní
V kolika jsem si na to poprvé sednul:  Snad v pěti?
Kolik mám v garáži motorek:  Jednu... zatím :-)
Pokaždý sebou vozím:  Aspoň tu povinnou výbavu
Kolik jsem toho píchnul:  Pokud jde o duše, tak zatím žádnou }:-)
 
Zkušenost s podnapilým spolujezdcem:  Takový nevozím
Zkušenosti jízdou po tmě:  S novou parabolou a halogenem, nádhera :).
 
Na jakých pneu se proháním:  Mitasky, Sava
V jaký přilbě mám ukryt svůj rozum:  Kokos na kokos
NO a když už jsi až sem došel draku,,tak:  Jezdit na japonské motorce je jako mlátit hlavou o zeď. Když toho necháš, náramně se ti uleví.