česky
Důležité Hlášení pro draky a dračice >> bohužel nastal kix u výrobce Motomax, který dodává osky kol Pionýr/Babetta s šestihrannou zalisovanou /17/ hlavou, včetně 17 matice a podložky.  Právě u nich došlo o povolení zalisovane hlavy ale jen pro pro určité šarže.. | takovou osu identifikujete podle vypaleneho loga M a hned pod logem je právě uvedena šarže,,, číslo 4125 a 3025 je špatná a je třeba ji přestat používat a hned reklamovat,,stačí napsat meil s infem,,, buď se vátím peníze na učet a nebo vyměním za novou (nová várka bude 3 až 6,7 skladem) vice infa na webu výrobce  >> www.motomax.cz/osa 
  V kolečku není žádná položka Fichtl-pokec   |   Chat   |   Pravidla  |  Pravidla  |  Pravidla       
 
 
Klika /Výbrus / Píst / Kompres
Převodovka / Spojka / Převody
Předstih
Autoškola / Vyhláška
Elektrika / Elektro instalace
Karburátor / Benzín
Olej / mazání / poměr
Jen pro potřeby FICHTL KRÁMKU
Pokec / Srazy / Vyjížďky
Nejede pomoc ! / Defekt
Příhody s Policii / Zákony
První pomoc / příhody / nehody
Technická kontrola / Pravidla
Tuning

 
 
 
Profil: tomask8er
  
Drak (přezdívka, nick):  tomask8er
Lokalita v ČR:  Pardubický
 
ICQ:  351993414
Mobil:  721188145
e-mail:  tomaskater@seznam.cz
 
Jak jsi dlouho na světě draku.-):  14 let
Tvoje krevní moto skupina:  rozhodně cross
Kolik mám v garáži motorek:  jednu
Kolik jsem natlačil a roztlačoval kilome:  hodně
Kolik jsem najel poctivých kilometrů:  ještě víc
 
 
Na jakých pneu se proháním:  na fichtlovi zatim
V jaký přilbě mám ukryt svůj rozum:  od skůtra