|
|
|
|
|
|
|
Jméno: PetaK
IP: uživatel19148
 Zdar draci, včera se mi několikrát stala věc - jedu si a najednou to pocukává, až to zastaví. Pak to chvilku nechce nadlábnout ani rozběhnout, ale po chvíli to zase šlape - v čem mám hledat chybu? Nedokrmuje to benzín? Špína v karbecu?
odpovědět
Posl.aktualizace: 23. července 2017 9:46
Jméno: Petak
IP: uživatel19187
 Pio 05...
Datum: 23. července 2017 9:46
 těžko říct-co je to za stroj ?
Datum: 11. července 2017 16:04
|


|