česky
Důležité Hlášení pro draky a dračice >> bohužel nastal kix u výrobce Motomax, který dodává osky kol Pionýr/Babetta s šestihrannou zalisovanou /17/ hlavou, včetně 17 matice a podložky.  Právě u nich došlo o povolení zalisovane hlavy ale jen pro pro určité šarže.. | takovou osu identifikujete podle vypaleneho loga M a hned pod logem je právě uvedena šarže,,, číslo 4125 a 3025 je špatná a je třeba ji přestat používat a hned reklamovat,,stačí napsat meil s infem,,, buď se vátím peníze na učet a nebo vyměním za novou (nová várka bude 3 až 6,7 skladem) vice infa na webu výrobce  >> www.motomax.cz/osa 
  V kolečku není žádná položka Fichtl-pokec   |   Chat   |   Pravidla  |  Pravidla  |  Pravidla       
 
 
Klika /Výbrus / Píst / Kompres
Převodovka / Spojka / Převody
Předstih
Autoškola / Vyhláška
Elektrika / Elektro instalace
Karburátor / Benzín
Olej / mazání / poměr
Jen pro potřeby FICHTL KRÁMKU
Pokec / Srazy / Vyjížďky
Nejede pomoc ! / Defekt
Příhody s Policii / Zákony
První pomoc / příhody / nehody
Technická kontrola / Pravidla
Tuning
 
 
 
Jméno: fikus      IP: uživatel1506    
kolik najedete km za rok?? na fichtlu! ja 4000 km a vypadato ze letos najedu nejspis vic odpovědět
 
 
Posl.aktualizace: 04. ledna 2010 21:36
 
 

Jméno:       E-mail:                

Pravidla

  1. Nevkládejte inzeráty do poradny – budou vymazány.
  2. Příspěvky vkládejte do určených kategorií.
  3. Diskutujte pouze v mezích slušnosti.
  4. Nevkládejte příspěvky reklamního charakteru.
  5. Než vložíte dotaz, zamyslete se, zda není rychlejší si otevřít návod k obsluze, katalog náhradních dílů, použít vyhledávač atd.
  6. Při opakovaném porušování pravidel může dojít k omezení přístupu do diskuze.
17 - 2 =         pravidly       
 
 
 
 
Jméno: brisK ®      hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni     
Za tento rok sem najel na Mustafovi 5000km - ale mohlo to být víc pač čtvrt sezóny sloužil už spíš jen jako záložní moto
 
 
Datum: 04. ledna 2010 21:36
 
 
 
 
Jméno: Martin      IP: uživatel6303    
Sice nemam fichtla,ale na simsonu sem za rok 2009 ujel skoro 6000Km a na jawě 250 necelích 2000Km.
 
 
Datum: 04. ledna 2010 3:51
 
 
 
 
Jméno: péro      IP: uživatel1723    
papíry jsem dostal v červenci a najezdil jsem na pionýru kolem 2 000
 
 
Datum: 03. ledna 2010 22:11
 
 
 
 
Jméno: uzenaveverka ®      hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni     
ja 3500
 
 
Datum: 03. ledna 2010 20:48
 
 





Všechy zobrazená ceny v tomto E-shopu jsou včetně DPH
Provozovatel tohoto E-shopu (FICHTL krámku) FICHTL krámek s.r.o., K Babímu dolu 390, 251 69 Velké Popovice
IČO: 01871790; DIČ: 01871790; E-mail:

Redakční systém naprogramoval: Petr Malý  |  Optimalizováno pro FireFox 4+, IE 9 a Google Chrome  |  Vygenerováno: 22.06.2026 12:04:52 CET  |  Tato stránka je validní HTML 4.01 standardu