česky

Zapomenuté heslo

Alias:
Heslo:
Registrace
 

Fichtlkramek posíla jen GLS - na adresu s dobírkou za 140kč a luxusní cenu výdejního mista/boxu včetně dobírky od GLS za 75kčc  jen košik je ještě na to nepřipraven ale maka se na tom,, pokud budte chtit vydejko napiste vzkaz k objednavce,, vydejka  https://maps.gls-czech.cz/
  V kolečku není žádná položka Fichtl-pokec   |   Chat   |   Co je Fichtlkrámek?  |  .  |  .       
Zboží:















 
 
Klika /Výbrus / Píst / Kompres
Převodovka / Spojka / Převody
Předstih
Autoškola / Vyhláška
Elektrika / Elektro instalace
Karburátor / Benzín
Olej / mazání / poměr
Jen pro potřeby FICHTL KRÁMKU
Pokec / Srazy / Vyjížďky
Nejede pomoc ! / Defekt
Příhody s Policii / Zákony
První pomoc / příhody / nehody
Technická kontrola / Pravidla
Tuning
 
 
 
Jméno: kekz ®      hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni     
Čus draci mám pincka v polo-převodu, takže jej chci přihlásit plně na sebe. takže ve středu jedu na STK a chtěl jsem se zeptat, jestli bych mohl místo evidenčky udělat rovnou STK ? Sry za primitivní dotaz ale neorientuji se v tímhle. odpovědět
 
 
Posl.aktualizace: 28. února 2012 6:26
 
 

Jméno:       E-mail:                

Pravidla

  1. Nevkládejte inzeráty do poradny – budou vymazány.
  2. Příspěvky vkládejte do určených kategorií.
  3. Diskutujte pouze v mezích slušnosti.
  4. Nevkládejte příspěvky reklamního charakteru.
  5. Než vložíte dotaz, zamyslete se, zda není rychlejší si otevřít návod k obsluze, katalog náhradních dílů, použít vyhledávač atd.
  6. Při opakovaném porušování pravidel může dojít k omezení přístupu do diskuze.
43 - 9 =         pravidly       
 
 
 
 
Jméno: Sadra17 ®      hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni     
součástí TK je i evidenční kontrola
 
 
Datum: 28. února 2012 6:26
 
 
 
 
Jméno: kekz ®      hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni     
jojo díkec
 
 
Datum: 27. února 2012 22:48
 
 
 
 
Jméno: Jenda      E-mail:      IP: uživatel9410    
Mno ze své zkušenosti: Velkej TP,s tím na pojištovnu pokud nemáš pojistku zaplacenou.S pojistkou a velkým TP rovnou na STK.Tam pokud máš SPZ tak ti daj známku na SPZ,pokud nemáš SPZ,tak ti dají papír.Ten ti dají v obou případech.Na tom papíru je nejdůležitější věta :Vozidlo z hlediska evidenční kontroly vyhovuje. S tímto papírem dojdeš na úřad a tam to převedeš na sebe.Na základě pokud jsi neměl SPZ,nebo to bylo v depozitu,nebo máš SPZ jiného kraje ti vydají známku technické kontroly. A potom odejdeš s úsměvem na tváři,že si překonal tento ceremoniál. Hlavní věci které musíš mít jsou:Občanský průkaz,malí TP,velký TP,platná pojistka a peníze které odevzdáš do pokladny úřadu. PS evidenční kontrola a technická kontrola nejsou totéž!!! Při evidenční kontrole se kontrolují čísla rámu,motoru a technického průkazu.Při Technické kontrole se kontroluje technicky způsobylí provoz vozidla a čísla rámu,motoru,technického průkazu.
 
 
Datum: 27. února 2012 22:04
 
 
 
 
Jméno: kekz ®      hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni     
ok díky všem..
 
 
Datum: 27. února 2012 19:06
 
 
 
 
Jméno: jastin ®      hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni     
Já jsem měl na mustafu propadlou STK, udělal sem si poviný ručení na svoje jméno, dojel na STK za 300Kč, ta platí 30 dní jako evidenční kontrola a s papírem z STK, zelenou kartou, velkym a malym TP a s občankou. Pokud ti nebylo 18, musí tam s Tebou být jeden ze zákonných zástupců, ale po kámošovi třeba zák. zástupce nechtěli. Za přepis sem platil 300Kč. :-)
 
 
Datum: 27. února 2012 18:10
 
 
 
 
Jméno: Bakoun      IP: uživatel11109    
http://abera.cz/doklady-stk-caslav.html
 
 
Datum: 27. února 2012 17:22
 
 
 
 
Jméno: dwein      IP: uživatel12627    
jestli jdeš přihlásit fichtla, tak musíš mít platnou stk, zelenou kartu na tvoje jméno, velký tp, malý tp a značku. evidenční kontrola se dělá v každém případě a musí být na tvoje jméno, ale stejně tak uděláš li stk, platí i jako evidenční kontrola, akorát to musí bejt myslim do 14ti dnů starý a opět na tvoje jméno.
 
 
Datum: 27. února 2012 17:21
 
 
 
 
Jméno: kekz ®      hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni     
Teď sem právě že mluvil s kámošem a říkal že musím udělat aj evidenčku aj technickou v mé situaci.. kašlu na to, udělám jen evidenčku.. jinak musím s sebou vzít velký tp ? Jo a jak to pudu přihlásit musím s sebou vzít doklad z tý evidenčky, velký tp, malý tp, řp a stačí jen zelená karta ten duplikát ne ?
 
 
Datum: 27. února 2012 17:14
 
 
 
 
Jméno: Ladin      IP: uživatel10433    
kdyz jsem před 5 letama delal STK tak jsem musel udelat aji evidencku stala ale 200 mozna se to zmenilo nebo me okradl nwm :-D
 
 
Datum: 27. února 2012 17:11
 
 
 
 
Jméno: dwein dibly      IP: uživatel12627    
ano, nová stk na tvoje jméno funguje i jako evidenční kontrola.
 
 
Datum: 27. února 2012 16:48
 
 



 

 


Všechy zobrazená ceny v tomto E-shopu jsou včetně DPH
Provozovatel tohoto E-shopu (FICHTL krámku) FICHTL krámek s.r.o., K Babímu dolu 390, 251 69 Velké Popovice
IČO: 01871790; DIČ: 01871790; E-mail:

Redakční systém naprogramoval: Petr Malý  |  Optimalizováno pro FireFox 4+, IE 9 a Google Chrome  |  Vygenerováno: 01.05.2025 12:47:12 CET  |  Tato stránka je validní HTML 4.01 standardu