Jméno: Mirek
IP: uživatel4226
 Čau kluci co říkáte na tu hvězdicovitou hlavu co tu má sesa?
odpovědět
Posl.aktualizace: 26. června 2009 13:16
 zebrovani pěkné, ale na závody nevhodné, protože to má velký spalovák. 6 ml je fakt hodně, dal bych tak 5 nebo 5,5 ml. že neni antizetonační štěrbina ani moc nevadí, al eten obah je velký no. jinak pěkné, lété do písku  taky si chci něco do písku odlét. nevíte o ten sklářský písek asi stojí a jes se s ním modeluje?
Datum: 26. června 2009 13:16
Jméno: mara
IP: uživatel5424
 jako vsichni nadavate na cenu ale vem si kolik je v tom vlozenyho usili nekdo musel vyrovit model kterej pujde vytahnut z piskovy formy neni zadna sranda dodrzet vsechny uhly, pak to nekdo musi odlejt jen pro predstavu kdyz jsem si nechaval minulej rok odlejvat domecky pro klapky tak me jeden prisek na 80,- a to proti hlave je mala sranda , pak tu hlavu musi nekdo pracovat to da taky chyvilku si nemysli
Datum: 26. června 2009 5:30
Jméno: mustang 23
IP: uživatel1337
 cau za 1200 je to zlodejina , pitomej odlitek a este pred pul rokem stala 600.
Datum: 25. června 2009 22:30
Jméno: Jirka
IP: uživatel4374
 Žebra má možná lepší než Markova (sou hustší mohli by líp odvátět teplo), ale podle fotky sem u Sesovi neviděl žádnou antidetonační štěrbinu, což je velkej nedostatek. Každopádně sou obě předražený, pamatuju, kdy se ta Markova prodávala za polovic. To ještě nebyli závody v takový míře, teď si natom autoři pěkně plněj kapsy.
Datum: 25. června 2009 20:36
|



|