|
|
|
|
|
|
|
 Čau jak se jako leští kánálky to asi nestačí vičistit benzínem??.Neo to jako leštiš nějakou srajdou....?.....Pomůže to hodně výkonu?..........Díky za odpovědi
odpovědět
Posl.aktualizace: 29. září 2009 15:35
Jméno: Pan Pulic
IP: uživatel2141
 Prefuky nelestit, jen zarovnat vyrobni nepresnosti ale nikdy ne do zrcadlovyho lesku...
Datum: 29. září 2009 15:35
Jméno: standa
IP: uživatel7490
 vím ze lesteni kanalů je ve skoro kazdym navodu na webu,ale me to kluci závodníci rozmluvili,ze je to skoro k nicemu a motor se akorát více hřeje vlivem srážející se smesi na dokonale hladkém prepoustecim kanalu.......dokonce tu nejaký týpek potvrdil,ze kdyz jezdil zavody škodovkou s lestenejma sacima parohama,tak se to furt vařilo,pak tam dal obyčejný a jelo to víc a hřálo se to míň.......leští se dno pístu,případně spalovák hlavy a výfukový kanál......samozrejmne pokud mas prefuky ve valci zarostle sajrajtem od mnohaleteho jezdeni,tak to vycisti,ale nelešti to!!!
Datum: 28. září 2009 15:02
 Pokud chceš jen vyčistit od cxarbonu apod tak stačí benzín pokud chceš vylešitit tak nějakou pastu.Motor ty půjde rachleji do otáček.
Datum: 28. září 2009 13:09
|



|