slovensky
Důležité Hlášení pro draky a dračice >> bohužel nastal kix u výrobce Motomax, který dodává osky kol Pionýr/Babetta s šestihrannou zalisovanou /17/ hlavou, včetně 17 matice a podložky.  Právě u nich došlo o povolení zalisovane hlavy ale jen pro pro určité šarže.. | takovou osu identifikujete podle vypaleneho loga M a hned pod logem je právě uvedena šarže,,, číslo 4125 a 3025 je špatná a je třeba ji přestat používat a hned reklamovat,,stačí napsat meil s infem,,, buď se vátím peníze na učet a nebo vyměním za novou (nová várka bude 3 až 6,7 skladem) vice infa na webu výrobce  >> www.motomax.cz/osa 
  V kolečku není žádná položka Fichtl-pokec   |   Chat   |   Pravidla  |  Co je Fichtlkrámek?  |  Pravidla  |  .  |  .       
 
 
Klika /Výbrus / Píst / Kompres
Převodovka / Spojka / Převody
Předstih
Autoškola / Vyhláška
Elektrika / Elektro instalace
Karburátor / Benzín
Olej / mazání / poměr
Jen pro potřeby FICHTL KRÁMKU
Pokec / Srazy / Vyjížďky
Nejede pomoc ! / Defekt
Příhody s Policii / Zákony
První pomoc / příhody / nehody
Technická kontrola / Pravidla
Tuning
 
 
 
Jméno: pionýrák      IP: uživatel13868    
Zdar hoši projevuje se mě na motoru čz 175/501 takový pískavý zvuk když dám víc plynu jakkdyby to mělo turbo. Co by to mohlo být? Všade je těsnění a utáhlé to je. odpovědět
 
 
Posl.aktualizace: 29. prosince 2014 19:23
 
 

Jméno:       E-mail:                

Pravidla

  1. Nevkládejte inzeráty do poradny – budou vymazány.
  2. Příspěvky vkládejte do určených kategorií.
  3. Diskutujte pouze v mezích slušnosti.
  4. Nevkládejte příspěvky reklamního charakteru.
  5. Než vložíte dotaz, zamyslete se, zda není rychlejší si otevřít návod k obsluze, katalog náhradních dílů, použít vyhledávač atd.
  6. Při opakovaném porušování pravidel může dojít k omezení přístupu do diskuze.
43 - 9 =         pravidly       
 
 
 
 
Jméno: pionýrák      IP: uživatel13868    
Tak pánové už jsem to zjistil mám polosuchou vačku.
 
 
Datum: 29. prosince 2014 19:23
 
 
 
 
Jméno: pionýrák      IP: uživatel13868    
Oleje je dostatek všade,řemen napnutý a je nový a vačka je namazaná ale ještě ju zkontroluju.
 
 
Datum: 29. prosince 2014 17:06
 
 
 
 
Jméno: jawa,čz      IP: uživatel13743    
nebo malo oleje
 
 
Datum: 29. prosince 2014 13:35
 
 
 
 
Jméno: shrek ®      hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni     
týý jo, to by se machrovalo že mám turbo :-D dělám si srandu, podívej se na ten řemen a vačku, ale ono svím způsobem to může být skoro všechno co se točí :-/
 
 
Datum: 29. prosince 2014 10:01
 
 
 
 
Jméno: jiří-cz      IP: uživatel15512    
Čau, nemáš volné řemen na větráku?
 
 
Datum: 29. prosince 2014 9:57
 
 
 
 
Jméno: Jiří      IP: uživatel4620    
Mě to dělala vačka chtěla namazat :-)
 
 
Datum: 29. prosince 2014 3:20
 
 





Všechy zobrazená ceny v tomto E-shopu jsou včetně DPH
Provozovatel tohoto E-shopu (FICHTL krámku) FICHTL krámek s.r.o., K Babímu dolu 390, 251 69 Velké Popovice
IČO: 01871790; DIČ: 01871790; E-mail:

Redakční systém naprogramoval: Petr Malý  |  Optimalizováno pro FireFox 4+, IE 9 a Google Chrome  |  Vygenerováno: 27.06.2026 8:37:31 CET  |  Tato stránka je validní HTML 4.01 standardu