Jméno: MICHAL
IP: uživatel627
 cau. Co mám udělat s karburátorem když musím mít tu levou trysku(hlavní) o půl otaček povolenou,aby to vůbec jelo.když ji utáhnu tak musím furt cupat a pak to jede ale cupat za jízdy je na h....,ale když je povolená vse o.k.! a neudrží volnoběh,může vám ještě říct ,že plíšek na jehle mám uplně na hoře. TAK JAK TO UDĚLAT ABY TRYSKA MOHLA BEJT UTÁHLÁ A DRŽEL VOLNOBĚH ??? DÍKY DRACI
odpovědět
Posl.aktualizace: 01. prosince 2007 21:19
Jméno: stejsky
IP: uživatel330
Každopádně vyčistit co jde, obzvlášť malé otvory vzdušníku, a otvor přídavného vzduchu těsně před spojem s kolenem, a kanálek z plovákovky k tryskám vyčistit pořádně znamená vše profouknout kompresorem, další výborná věc na čištění podobných věcí je starý kartáček na zuby a tech. líh, trysky musí být dotažené, průchozí ventil v plovákovce, stejsky, http://www.jawa50speed.wz.cz
Datum: 01. prosince 2007 21:19
Jméno: Dobešová
IP: uživatel1142
Plíšek na jehle dej do druhého zářezu zhora. Tím, že máš jehlu dole,máš chudou směs a proto musíš přeplavovat karburátor.
Datum: 01. prosince 2007 19:13
Jméno: kolecko
IP: uživatel162
tak vo tomhle sem este neslysel,ale rozhodne by to delat nemelo  ,ja bych skusil poradne vycistit karburaci,kdyz to nepomuze tak bych tam dal jinou(ja jich mam zasobu),a ten volnobeh skousel si to stelovat tim sroubkem(prostredni s pruzinkou)?
Datum: 01. prosince 2007 19:03
|



|