|
|
|
|
|
|
|
 Ahoj mám problém, nefunguje mi spojka (se spojkou si vím rady  ) tak jsem odělal víko spojky a na něm je vydřený tokový kolečko od matky která drží primární řetezové kolečko nevíte co s tím ? když budete chtít foto tak prosím napište na cacamichal@seznam.cz  děkuji za všechny odpovědi
odpovědět
Posl.aktualizace: 23. září 2015 19:27
|


|