slovensky
Důležité Hlášení pro draky a dračice >> bohužel nastal kix u výrobce Motomax, který dodává osky kol Pionýr/Babetta s šestihrannou zalisovanou /17/ hlavou, včetně 17 matice a podložky.  Právě u nich došlo o povolení zalisovane hlavy ale jen pro pro určité šarže.. | takovou osu identifikujete podle vypaleneho loga M a hned pod logem je právě uvedena šarže,,, číslo 4125 a 3025 je špatná a je třeba ji přestat používat a hned reklamovat,,stačí napsat meil s infem,,, buď se vátím peníze na učet a nebo vyměním za novou (nová várka bude 3 až 6,7 skladem) vice infa na webu výrobce  >> www.motomax.cz/osa 
  V kolečku není žádná položka Fichtl-pokec   |   Chat   |   Pravidla  |  Co je Fichtlkrámek?  |  Pravidla  |  .  |  .       
 
 
Klika /Výbrus / Píst / Kompres
Převodovka / Spojka / Převody
Předstih
Autoškola / Vyhláška
Elektrika / Elektro instalace
Karburátor / Benzín
Olej / mazání / poměr
Jen pro potřeby FICHTL KRÁMKU
Pokec / Srazy / Vyjížďky
Nejede pomoc ! / Defekt
Příhody s Policii / Zákony
První pomoc / příhody / nehody
Technická kontrola / Pravidla
Tuning
 
 
 
Jméno: krmela      E-mail:      IP: uživatel18136    
Zdar, tak jak už jsem psal zprovoznil jsem 05-tku. Pokusil jsem se "opravit" co bylo nutné. Akorát karburátor byl country. Hledal jsem různě ,ale když jsem ho konečně našel- 800Kč... Tak jsem to čas neřešil a pak mi kámoš prodal 20-cítku a dal jsem si ten karbec na 05-tku(karbec z 20 na 05). Doufám že to nevadí protože teďka jezdí dobře. Napiš co si o tom myslíš... odpovědět
 
 
Posl.aktualizace: 24. července 2015 10:29
 
 

Jméno:       E-mail:                

Pravidla

  1. Nevkládejte inzeráty do poradny – budou vymazány.
  2. Příspěvky vkládejte do určených kategorií.
  3. Diskutujte pouze v mezích slušnosti.
  4. Nevkládejte příspěvky reklamního charakteru.
  5. Než vložíte dotaz, zamyslete se, zda není rychlejší si otevřít návod k obsluze, katalog náhradních dílů, použít vyhledávač atd.
  6. Při opakovaném porušování pravidel může dojít k omezení přístupu do diskuze.
43 - 9 =         pravidly       
 
 
 
 
Jméno: Mira      IP: uživatel16502    
Karbec s-22 měly asi jen do půly roku 64 potom už ne
 
 
Datum: 24. července 2015 10:29
 
 
 
 
Jméno: pepa      IP: uživatel18139    
On karbec z 05 jde i na stadaka to proto jsou v kurzu ja ho koupil v kovosrote za 200 nekompletni a kompletace vysla na 700,,zas man vse nove...jinak kdyz ti to chodi tak proc ne posledni 05 to snad i mely tento karbec a plastovy cistic...ktery doporucim poridit i tobe ...papirovi filtr je vhodnejsi pro zivotnost vybrusu nez sitko..
 
 
Datum: 16. června 2015 10:39
 
 





Všechy zobrazená ceny v tomto E-shopu jsou včetně DPH
Provozovatel tohoto E-shopu (FICHTL krámku) FICHTL krámek s.r.o., K Babímu dolu 390, 251 69 Velké Popovice
IČO: 01871790; DIČ: 01871790; E-mail:

Redakční systém naprogramoval: Petr Malý  |  Optimalizováno pro FireFox 4+, IE 9 a Google Chrome  |  Vygenerováno: 25.06.2026 16:27:34 CET  |  Tato stránka je validní HTML 4.01 standardu