slovensky
Třikrát sláva draci, konečně je v nákupním koši, možnost vybrat rovnou výdejko za 75kc a to včetně dobirky od GLS .-) jen se omlouvám za dobírku bez možnosti platby předem, to lze jen na vyžádání, lebo sesa love předem než dojde balík na adresu neuznává :-( trošku rychleji se už krámek načítá v mobil ale stále je to nepřehledné a tak prosím každého draka, Ať svůj nákup jede přes PC, to je vždy top
  V kolečku jsou 2 položky za 6 420 Kč Fichtl-pokec   |   Chat   |   Pravidla  |  Co je Fichtlkrámek?  |  Pravidla  |  FICHTLkrámský Oběžník  |  .       
 
 
Klika /Výbrus / Píst / Kompres
Převodovka / Spojka / Převody
Předstih
Autoškola / Vyhláška
Elektrika / Elektro instalace
Karburátor / Benzín
Olej / mazání / poměr
Jen pro potřeby FICHTL KRÁMKU
Pokec / Srazy / Vyjížďky
Nejede pomoc ! / Defekt
Příhody s Policii / Zákony
První pomoc / příhody / nehody
Technická kontrola / Pravidla
Tuning
 
 
 
Jméno: Bart00      IP: uživatel2971    
Zdarec hosi, nevite, do kolika KG by se mela pohybovat predni vidlice na kros,pokud ji budu davat na fechtla.Jednu jsem si sehnal a je dobra,ale je celkem tezka.Aby to neruplo v tom krku.Premyslim i o nejaky vystuze,ale nebude to jenom tak.Predem dekuji odpovědět
 
 
Posl.aktualizace: 23. prosince 2009 20:24
 
 

Jméno:       E-mail:                

Pravidla

  1. Nevkládejte inzeráty do poradny – budou vymazány.
  2. Příspěvky vkládejte do určených kategorií.
  3. Diskutujte pouze v mezích slušnosti.
  4. Nevkládejte příspěvky reklamního charakteru.
  5. Než vložíte dotaz, zamyslete se, zda není rychlejší si otevřít návod k obsluze, katalog náhradních dílů, použít vyhledávač atd.
  6. Při opakovaném porušování pravidel může dojít k omezení přístupu do diskuze.
17 - 2 =         pravidly       
 
 
 
 
Jméno: kubas      IP: uživatel3032    
čus ano myslim yamahu dt 80 a icq nemam jsem pořad v jednom kole.
 
 
Datum: 23. prosince 2009 20:24
 
 
 
 
Jméno: Bart00      IP: uživatel2971    
Nemyslis Yamaha DT 80?Nemas ICQ, rad bych pokecal.
 
 
Datum: 23. prosince 2009 9:57
 
 
 
 
Jméno: kubas      IP: uživatel3032    
čus idealni je sehnat vidlice komplet s krkem ja jsem sehnal na burze celou kostru z yamahy dr 80 za dobrou cenu a jestli budeš davat jenom vidlice bez vnějšiho krku tak je to hodně prace musi všechno sedet uplně přesne nebo ti budou praskat misky,ja jsem dal vidlice ze sima a kuličky o něco menši nemohl jsem sehnat origo a jeden zavod a misky popraskany.
 
 
Datum: 23. prosince 2009 8:13
 
 
 
 
Jméno: Bart00      IP: uživatel2971    
Zdarec a diky,vysoustruzit krk?Spis myslis misky ne?Hele a nevis na jake vidlice to jezdi?POkud maji fotky nekde na netu.
 
 
Datum: 22. prosince 2009 22:20
 
 
 
 
Jméno: kubas      IP: uživatel3032    
a ješte k tomu krku musiš ho vystužit jinak hodne brzo dojezdiš.
 
 
Datum: 22. prosince 2009 22:13
 
 
 
 
Jméno: kubas      IP: uživatel3032    
čus ja mam vidlice ze sima a přidany pera z panelky a pokud je trat celkem ok tak to jde jinak chodej na doraz a praskaj vnitřni pera a tak hrozy při skoku upadnuti kola, kamoši naj vidlice z endura 80 nebo 125 a jsou celkem spokojeny maj totiž delši chod.
 
 
Datum: 22. prosince 2009 22:10
 
 







Všechy zobrazená ceny v tomto E-shopu jsou včetně DPH
Provozovatel tohoto E-shopu (FICHTL krámku) FICHTL krámek s.r.o., K Babímu dolu 390, 251 69 Velké Popovice
IČO: 01871790; DIČ: 01871790; E-mail:

Redakční systém naprogramoval: Petr Malý  |  Optimalizováno pro FireFox 4+, IE 9 a Google Chrome  |  Vygenerováno: 19.02.2026 22:14:26 CET  |  Tato stránka je validní HTML 4.01 standardu