|
|
|
|
|
|
|
Jméno: sovisko
IP: uživatel19087
 Ahoj vespolek.
Namontoval jsem si zapalování Vape na mustanga,ale moc se mi nelíbí uchycení cívky pod nádrží. Rád bych se Vás "kolegů" zeptal, jak jte to vyřešili?
Na to původní oko,co je navařené na rámu jsem dal úhelníček a na něj nastojato cívku a k ní ještě omezovač napětí. Vypadá to nepěkně, i když to nádrž zakrývá...
Díky za inspiraci.
odpovědět
Posl.aktualizace: 19. dubna 2017 7:56
|


|