slovensky
Důležité Hlášení pro draky a dračice >> bohužel nastal kix u výrobce Motomax, který dodává osky kol Pionýr/Babetta s šestihrannou zalisovanou /17/ hlavou, včetně 17 matice a podložky.  Právě u nich došlo o povolení zalisovane hlavy ale jen pro pro určité šarže.. | takovou osu identifikujete podle vypaleneho loga M a hned pod logem je právě uvedena šarže,,, číslo 4125 a 3025 je špatná a je třeba ji přestat používat a hned reklamovat,,stačí napsat meil s infem,,, buď se vátím peníze na učet a nebo vyměním za novou (nová várka bude 3 až 6,7 skladem) vice infa na webu výrobce  >> www.motomax.cz/osa 
  V kolečku je 1 položka za 780 Kč Fichtl-pokec   |   Chat   |   Pravidla  |  Co je Fichtlkrámek?  |  Pravidla  |  .  |  .       
 
 
Klika /Výbrus / Píst / Kompres
Převodovka / Spojka / Převody
Předstih
Autoškola / Vyhláška
Elektrika / Elektro instalace
Karburátor / Benzín
Olej / mazání / poměr
Jen pro potřeby FICHTL KRÁMKU
Pokec / Srazy / Vyjížďky
Nejede pomoc ! / Defekt
Příhody s Policii / Zákony
První pomoc / příhody / nehody
Technická kontrola / Pravidla
Tuning
 
 
 
Jméno: WiNC ®      hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni     
Zdar draci. Chtěl bych se zeptat, máte někdo zkušenosti s vypadáváním kvaltů např u jawy 350,250. Já mám kyvačku 250 tu novější a potřeboval bych vyřešit problém s třetím kvaltem kterej ve vysokejch otáčkách vyskakuje. Prej že oprava by mě stála asi 800 jelikož je tam prej nějaky to futro už sjety tak ta hřidel na tym už neleži tak jak má a ve vysokejch se vyhne a vyzkoči. Tak nevím jestli to má smysl to půlit a udělat GO. odpovědět
 
 
Posl.aktualizace: 30. července 2011 14:44
 
 

Jméno:       E-mail:                

Pravidla

  1. Nevkládejte inzeráty do poradny – budou vymazány.
  2. Příspěvky vkládejte do určených kategorií.
  3. Diskutujte pouze v mezích slušnosti.
  4. Nevkládejte příspěvky reklamního charakteru.
  5. Než vložíte dotaz, zamyslete se, zda není rychlejší si otevřít návod k obsluze, katalog náhradních dílů, použít vyhledávač atd.
  6. Při opakovaném porušování pravidel může dojít k omezení přístupu do diskuze.
3 + 9 = .         pravidly       
 
 
 
 
Jméno: L.      IP: uživatel3918    
Záleží kde koupíš díly, třeba zde je předloha za 560, trojkové kolo 270, vidlička 180, obě pouzdra kolem dvou stovek. Většinou ale když rozhodíš motor, tak tam většinou najdeš další věci zralé na výměnu, takže cena nemusí být konečná.
 
 
Datum: 30. července 2011 14:44
 
 
 
 
Jméno: WiNC ®      hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni     
Takže to by mě vyšlo celkově asi tak na kolik?
 
 
Datum: 30. července 2011 14:06
 
 
 
 
Jméno: L.      IP: uživatel3918    
U těchto převodovek je to poměrně častá závada. Časem se opotřebí drážky na předlohovém hřídeli a trojkovém kole a trojka začne při vyšších otáčkách vyskakovat a obvykle se i částečně obrousí vidlička. Bude nutno vyměnit předlohový hřídel a trojkové kolo na něm. Dále je nutno zkontrolovat bronzová pouzdra zda nemají nadměrnou vůli, případně je vyměnit a vidličku, zda není obroušená nebo ohnutá. Předlohový hřídel musí mít vůli 0,2-0,3 mm a vymezovací podložka se dává na levou stranu.
 
 
Datum: 30. července 2011 13:19
 
 





Všechy zobrazená ceny v tomto E-shopu jsou včetně DPH
Provozovatel tohoto E-shopu (FICHTL krámku) FICHTL krámek s.r.o., K Babímu dolu 390, 251 69 Velké Popovice
IČO: 01871790; DIČ: 01871790; E-mail:

Redakční systém naprogramoval: Petr Malý  |  Optimalizováno pro FireFox 4+, IE 9 a Google Chrome  |  Vygenerováno: 13.06.2026 13:09:39 CET  |  Tato stránka je validní HTML 4.01 standardu