
Čau. Vím že jsi psal že to máš správně seřízené ale jak poznáš že je to správně? To je ten problém

Ono se nedá fichtl udělat (předstih apod.) podle odměrek pač to stejnak nejede. Vím to z vlastní zkušenosti a všichni s kým jsem co ohledně těhle vehiklů řešil, měli stejný problém. Musíš to vyladit podle oka a hlavně pokus omyl. Já to tak taky dělám a věř mi že to zabere míň času jak přesné odměřování.
Než ale začneš něco štelovat (abys to nedělal zbůhdarma) zkus tu svíčku jak říkaj kluci. Je to taky dost možnej důvod.
Já bych ti doporučil tuhle:
http://www.fichtlkramek.cz/nahled/svicka_brisk_n14c.html
Je to jedna z nejkvalitnějších svíček, levná a na to sklepávání se vyser.
Je to hlavně dobrá volba protože jak máš po GO motor, tak se ze začátku plácnu 200KM hrozně zahřejvá protože se zajížděj ložiska, válec atd.. Proto ti to potok netáhne a možná aj už cuká.
Já jí používám pořád ikdyž GO motoru už mám asi 4 roky za sebou a nemůžu si vůbec stěžovat.
Můj fichtl dostává na prdel každej den (cca 2-3H denně) a ta svíčka vydrží skoro rok.
Poté jí teprve měním když cejtím že už to není ono a rychle se přehřejvá.
Takže zkus svíčku, když nepomůže tak znova seštelovat (By vočko) a když ani to tak ještě muže byt chyba v přívodu paliva nebo karburátoru. Muže to bejt zasraný, ucpaná hadička, ucpanej kohout, špinavej karbec, ohnutej plíšek jehly a tím pádem špatně chodící nebo nedejbůh sklouzlá jehla (se stalo mě

)
Pokud nic z toho nepomůže, vyhledej někoho kdo se v tom opravdu vyzná a on už ti pomůže, ale vsázel bych na jedno z toho.
Čus, Zetor.