slovensky

Zapomenuté heslo

Alias:
Heslo:
Registrace
 
Na počest Nejtvrdšího závodu 24H FICHTL mazec na této planetě který bude tentokrat pokořovat novou Trať v Nové Pace a to 16-17.května,,,, si bere SESA polo dovču 19,5-21,5 .-) coby jednou nohou v praci ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Fichtlkramek posíla jen GLS - na adresu s dobírkou za 140kč a luxusní cenu výdejního mista/boxu včetně dobírky od GLS za 75kčc  jen košik je ještě na to nepřipraven ale maka se na tom,, pokud budte chtit vydejko napiste vzkaz k objednavce,, vydejka  https://maps.gls-czech.cz/
  V kolečku není žádná položka Fichtl-pokec   |   Chat   |   Pravidla  |  Co je Fichtlkrámek?  |  Pravidla  |  FICHTLkrámský Oběžník  |  Cookies       
Zboží:















 
 
Klika /Výbrus / Píst / Kompres
Převodovka / Spojka / Převody
Předstih
Autoškola / Vyhláška
Elektrika / Elektro instalace
Karburátor / Benzín
Olej / mazání / poměr
Jen pro potřeby FICHTL KRÁMKU
Pokec / Srazy / Vyjížďky
Nejede pomoc ! / Defekt
Příhody s Policii / Zákony
První pomoc / příhody / nehody
Technická kontrola / Pravidla
Tuning
 
 
 
Jméno: kekz      E-mail:      IP: uživatel8731    
čus draci prosím poraďte, už si nevím rady.. koupil sem kamarádovi nový kladívko na pincka a od té doby co to tam dal ten pincek nejede.. když jsme to zkoušeli spravit ( new svíčka, seřídit odtrh, předstih...) tak po dlouhé námaze to chytlo ale jelo to asi jen 50 metrů pak to chcíplo a už to opět nejde nakopnout.. opravdu nevím čím to može bejt.. jednu dobu doslova tekl benzín výfukem ven.. ( až potom to chytlo) pak to začalo střílet do výfuku.. už opravdu nevím.. prostě to nejede a já nevím kde je chyba .. prosím poraďte...ps: kámoš říkal že když strčí prst do faje že ho to kope jen někdy a někdy furt. a někdy vůbec.. ale všechny kontakty a elektrika byla skontrolována, nikde nebyla chyba tak nevím.. jikskru to házelo... odpovědět
 
 
Posl.aktualizace: 25. září 2010 18:04
 
 

Jméno:       E-mail:                

Pravidla

  1. Nevkládejte inzeráty do poradny – budou vymazány.
  2. Příspěvky vkládejte do určených kategorií.
  3. Diskutujte pouze v mezích slušnosti.
  4. Nevkládejte příspěvky reklamního charakteru.
  5. Než vložíte dotaz, zamyslete se, zda není rychlejší si otevřít návod k obsluze, katalog náhradních dílů, použít vyhledávač atd.
  6. Při opakovaném porušování pravidel může dojít k omezení přístupu do diskuze.
17 - 2 =         pravidly       
 
 
 
 
Jméno: hh      IP: uživatel10371    
keks: jasně že záleží, zkrátka to musí bejt poskládaný tak, aby se pružina od kladívka a šroubek jí procházející nikde nedotýkal tělesa magneta, takže uvnitř toho držáku je malá podložka a zeshora i zespoda na ní ta pertinaxová.. až nahoře kontaky pro kondík a vývod na indukčku, který se samozřejmě taky nesmí dotýkat kostry..
 
 
Datum: 25. září 2010 18:04
 
 
 
 
Jméno: kekz      E-mail:      IP: uživatel8731    
hh: díky.. kouknu se.. ono zálež jak mám poskládaný ty destičky? já nevím jak to kámoš skládal možná to složil jinak.. ale díky za radu.. přeskládáme to správně.. pak dám vědět.. taky je možný že to někde kostří no.. uvidíme..
 
 
Datum: 25. září 2010 14:24
 
 
 
 
Jméno: hh      IP: uživatel10371    
nejspíš se ti to někde kostří, složil jsi správně ty pertinaxový podložky, na kterých drží pružina kladívka? Další možnost je skříplej drát někde pod víkem.. Nediv se že benzín teče ven výfukem, když to furt roztlačujete z přeplaveným karbecem a ten benzín se nespaluje, nýbrž jen protýká výfukem..
 
 
Datum: 25. září 2010 14:04
 
 



 

 


Všechy zobrazená ceny v tomto E-shopu jsou včetně DPH
Provozovatel tohoto E-shopu (FICHTL krámku) FICHTL krámek s.r.o., K Babímu dolu 390, 251 69 Velké Popovice
IČO: 01871790; DIČ: 01871790; E-mail:

Redakční systém naprogramoval: Petr Malý  |  Optimalizováno pro FireFox 4+, IE 9 a Google Chrome  |  Vygenerováno: 15.05.2025 15:31:30 CET  |  Tato stránka je validní HTML 4.01 standardu